TZ: Iniciativa STOPČKP začala vymáhat finance zpět od České kanceláře pojistitelů

Hlavní stránka / Tiskové zprávy / TZ: Iniciativa STOPČKP začala vymáhat finance zpět od České kanceláře pojistitelů

5.5.2014

TZ: Iniciativa STOPČKP začala vymáhat finance zpět od České kanceláře pojistitelů V návaznosti na rozhodnutí Ústavního soudu, který jednoznačně potvrdil skutečnost, že Česká kancelář pojistitelů vymáhala v řadě případů po českých motoristech „příspěvek nepojištěných“ neoprávněně, začala iniciativa STOPČKP zastupovat klienty, jež chtějí již zaplacené finance vrátit zpět.

Dle výkladu spolupracující advokátní kanceláře K.M.V.S. docházelo ze strany České kanceláře pojistitelů k neoprávněnému obohacování. Problém se týká především těch, kteří v daném období své vozidlo neprovozovali na pozemních komunikacích (vozidlo bylo např. nepojízdné a odstavené mimo pozemní komunikace). Současně se nárok týká i těch, kteří příspěvek zaplatili na základě domnělé prekluzivní lhůty, jak Česká kancelář s oblibou tvrdila.
 
V případě zájmu nám můžete své případy svěřit a na základě plné moci Vás v této věci budeme zastupovat. V úspěšných případech Vám bude zpět poukázána částka po odečtení naší provize za zastoupení. V neúspěšných případech Vás naše služba nebude stát vůbec nic.
 
V případě zájmu o spolupráci nám na email info@stopckp.cz zašlete následující podklady:
 
- Stručný popis případu vlastními slovy
- Variabilní symbol případu (tedy např. číslo pod kterým jste ty peníze do ČKP poslali)
- Výši zaplacené částky
- SPZ
- Telefon na vás
 
Po prostudování případu Vás budeme kontaktovat a navrhneme další postup.
 


Související články